GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to cs_CZ translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
cs_CZ: Propojení s touto kategorií už existuje

en: ItilCategory Groups
cs_CZ: Skupiny kategorií služby podpory

en: Level
cs_CZ: Stupeň

en: Level 1
cs_CZ: Stupeň 1

en: Level 2
cs_CZ: Stupeň 2

en: Level 3
cs_CZ: Stupeň 3

en: Level 4
cs_CZ: Stupeň 4

en: Level attribution
cs_CZ: Přidělení stupně

en: Link ItilCategory - Groups
cs_CZ: Propojení ITIL kategorie a skupin
