GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to es_ES translation catalogue (8 entries)

en: A link with this category already exists
es_ES: Un vinculo con esta categoría ya existe

en: ItilCategory Groups
es_ES: Grupos de Categorias

en: Level 1
es_ES: Nivel 1

en: Level 2
es_ES: Nivel 2

en: Level 3
es_ES: Nivel 3

en: Level 4
es_ES: Nivel 4

en: Level attribution
es_ES: Nivel de atribución

en: Link ItilCategory - Groups
es_ES: Vinculo de Categoría - Grupos
