GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to fr_FR translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
fr_FR: Une liaison avec cette catégorie existe déjà

en: ItilCategory Groups
fr_FR: Helpdesk catégories groupes

en: Level
fr_FR: Niveau

en: Level 1
fr_FR: Niveau 1

en: Level 2
fr_FR: Niveau 2

en: Level 3
fr_FR: Niveau 3

en: Level 4
fr_FR: Niveau 4

en: Level attribution
fr_FR: Attribution de niveau

en: Link ItilCategory - Groups
fr_FR: Liaison catégories - groupes
