GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to it_IT translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
it_IT: Il collegamento con questa categoria è già esistente

en: ItilCategory Groups
it_IT: Gruppi Categorie Itil

en: Level
it_IT: Livello

en: Level 1
it_IT: Livello 1

en: Level 2
it_IT: Livello 2

en: Level 3
it_IT: Livello 3

en: Level 4
it_IT: Livello 4

en: Level attribution
it_IT: Livello di attribuzione

en: Link ItilCategory - Groups
it_IT: Collegamento Categorie Itil - Gruppi
