GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
pt_BR: Já existe um link com esta categoria

en: ItilCategory Groups
pt_BR: Grupos ItilCategory

en: Level
pt_BR: Nível

en: Level 1
pt_BR: Nível 1

en: Level 2
pt_BR: Nível 2

en: Level 3
pt_BR: Nível 3

en: Level 4
pt_BR: Nível 4

en: Level attribution
pt_BR: Atribuição de nível

en: Link ItilCategory - Groups
pt_BR: Link ItilCategory - Grupos
