GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to tr_TR translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
tr_TR: Bu kategoriye bir bağlantı zaten var

en: ItilCategory Groups
tr_TR: ITIL kategori grupları

en: Level
tr_TR: Düzey

en: Level 1
tr_TR: 1. düzey

en: Level 2
tr_TR: 2. düzey

en: Level 3
tr_TR: 3. düzey

en: Level 4
tr_TR: 4. düzey

en: Level attribution
tr_TR: Düzey özellikleri

en: Link ItilCategory - Groups
tr_TR: ITIL kategori - Gruplar bağlantısı
